AGRO-DOM ul. 26 Kwietnia 2A 71-086 Szczecin biuro@agro-dom.pl 0048 91 452 37 53, +48 603 375 705

AGRO-DOM

Działka budowlana Buk w gminie Dobra

działka budowlana Buk

Działka budowlana to grunt przeznaczona pod budowę domu. Najczęściej jednorodzinnego, który będzie naszą oazą dla całej rodziny. Nasze biuro nieruchomości poleca Państwu wyjątkową i atrkacyjnie położoną działkę budowlaną w miejscowości Buk w gminie Dobra, woj. zachodniopomorskie.

Działka o powierzchni 4000 m2 usytuowana jest na skraju nadgranicznej miejscowości, na lekkim wzniesieniu otoczona lasami. Kształt działki zbliżony jest do kwadratu, co może okazać się bardzo pomocne przy możliwym podziale działki na mniejsze parcele. W sąsiedztwie istnieje już nowa zabudowa jednorodzinna, która stanowi już pewne zabezpieczenie przyszłej budowy.

Dojazd na naszą działkę odbywa się utwardzoną gruntową około 100 m od drogi asfaltowej. Droga ta jest także dojazdem na tą działkę, więc jest tzw. drogą „ślepą”. Dzięki temu nie ma możliwości przejazdu wokół przyszłego/przyszłych posesji. Media znajdują się przy działce.

Otoczenie naszej działki stanowi m.in. rezerwat ptaków nad jeziorem Świdwie, co jest atrakcją samą w sobie. Przepiękne otoczenie zagwarantuje piękne widoki, spokój, naturę i zdrowe powietrze.

Cena działki: 400 000 PLN

Pełna oferta nr 986 dostępna jest pod linkiem naszej strony:

http://www.agro-dom.pl/show.php?ofertaID=986&kategoriaID=5

Dodatkowych informacji udzieli nasze biuro pod numerem telefonu +48 603 375 705 oraz osobiście w siedzibie naszego biura w Szczecinie, ul. 26 Kwietnia 2 A.

Zapraszamy do umawiania się na oglądanie działki w terenie, co znacznie ułatwi Państwu podjęcie decyzji zakupu tak atrakcyjnej działki.

Polecamy.